Tadilat, Dekorasyon Ve Diğer Hizmetler

Tadilat, Dekorasyon Ve Diğer Hizmetler

Ev, ofis, işyeri mağaza gibi mekanların tadilat ve dekorasyonlarını alıcılarımızın talepleri ve gereksinimlerin de gidilen gerçek bir tasarım anlayışı ile projeyi ve değerlendirilmesi gerekli olacak malzemeyi alıcıya sunmak ve yürütme basamaklarına gelindiğinde bütün ayrıntılarına dek kusursuzluğa ulaşmaya çalışmaktayız. Tecrübeli ekipmanlarımız ile bütün tamirleri, değişiklikleri, dekorasyon işlerinizi vaktinde, problemsiz ve uygun maliyetli olarak mükemmel işçilikle bitirmek şirketimizin en temel çalışma prensibidir.

Çalışma alanlarımız: 

  • Ev, daire, villa ve genel tadilat ve dekorasyonu yapmaktayız.

Şirketimiz tadilat, dekorasyon çalışmaları içerisinde duvar, alıçıpan, seramik döşeme, niş, tavan, asma, banyo ve mutfak tadilatı (yenileme), alçı, sıva,  boya, banyo dolabı, mutfak dolabı, laminant parke döşeme, dekoratif taş kaplama gibi yapı iç dekorasyonu alanındaki yapılması gereken imalatları kendi kadromuz ile çalışarak sizlere anahtar teslimi yapmaktayız.

  • Ofis, işyeri, showroom, fabrika, mağaza gibi endüstriyel inşaat yapımları ile tadilat ve dekorasyonlarını yapmaktayız.

Alçıpan bölme duvar, asma tavan (alçıpan - taşyünü - metal), muhtelif halı döşemeleri (karo-rulo), yükseltilmiş döşeme, ahşap imalatları (laminat – lake - duvar kaplama), çelik ve kutu profil konstrüksiyon imalatları, saha betonu- renkli beton, dramix beton, şap ve izolasyon işleri gibi yapılması gereken imalatları kusursuz ve tanımlanmış zamanda bitirerek alıcalarımızın zevkine ve arzularına göre kullanımlarına sunmaktayız.

EV TADILATI

Ev tadilatı öncesi aynı çatı altında yaşayan insanların ortak katılımı ile evde yapılması istenilen evin tadilat sisteminin bir planı hazırlanmalıdır. Değiştirilmesi veya onarılması gereken oturma odası, mutfak, banyo, yatak odası ve evin diğer bölümleri için talep duyulan ve de ilk olarak alınacak listesi oluşturulmalıdır. Talepler ve öncelikler belirtildikten sonrasın da ev tadilat dekorasyonu uygulamasını yapacak şirket ile iletişime geçilmeli, yapmış olduğunuz planın üzerinde detaylı bir şekilde düşünce alışverişi yapılmalıdır. Bazı evler de kusursuz sonuçlar veren uygulamalar değişik bir evde yetersiz kalabileceği için, başkasından alındı denilebilecek projelerden kaçınılmalı, evinizin ihtiyacına göre bir Ev tadilat projesi hazırlanmalıdır.

Ev Tadilatı Kaç Gün Sürer?

Ev tadilat zamanın da yapılacak uygulamaların ve yapılmasında kullanılacak mobilya, dolap, duşa kabin vb. malzemelerin imalat sürelerine, evin boş veya oturulan eşyalı bir ev olmasına göre farklılık göstermektedir. 3+1 büyüklüğünde olan boş bir evin komple tadilatı 20-25 gün arası sürmektedir. İçinde yaşanılan eşyalı bir evin tadilat zamanı da 30-35 gün arası sürebilmektedir.

Ev Tadilatı Nasıl Yapılır? 

Ev dekorasyon uygulamaları eksiksiz olarak proje haline getirilmeli, şayet muhtemel ise tadilat uygulaması evin her departmanı kapsamalıdır. Komple tadilat yapılması muhtemel olmayan hususlar da ise bir öncelik sırası hazırlanmalı, destek onarım uygulamaları belli bir süreye yayılarak diğer departmanlar ile ahenkli bir biçimde son bulmalıdır. 

Mutfak Tadilatı

Mutfaklar yemek pişirme ve beslenme taleplerimizin karşılandığı mekanlar olması dışında, farklılaşan hayat şartlarımı sebebi ile evde geçirmiş olduğumuz zaman büyük bir bölümünü harcadığımız yaşam sahalarına dönüşmüştür. Daire içi ıslak hacim sahalarından olan mutfakların tadilatında öncelikli olarak su ve nemin zararlı tesirlerini kaldırarak, mantar, küf ve benzeri oluşumların önüne geçerek sağlık ihtiyaçlarını karşılamakta olan su izolasyon işlemlerinden başlanmalı, mutfak dolapları, mutfak tezgahı, iç cephe boyası, tesisat ve zemin işlemleri ile tadilat son bulmalıdır. 

Banyo Tadilatı 

Banyolar da mutfaklar gibi ıslak hacim sahalarından olduğu için ilk önce zeminde su izolasyon işlemi yapılması gerekir. Duvar uygulamalarında yeni gelişmiş teknolojiler yardımı ile suya karşı dirençli duvar kağıdı işlemi yapılacağı gibi, fayans uygulamaları da yapılabilir. Banyo dolapları, küvet, lavabo, duşa kabin ve diğer iç teçhizat ekipmanlarının kullanılabilirlik mevzusuna göre tekrar kullanılabilir veya yenisi ile değiştirilebilir. Banyo tavanlarına izolasyonlu kaplamalar veya suya karşı sağlam özel boyalar kullanılabilir. 

Elektrik Tesisatı 

Komple daire tadilatlarında emniyet kapsamında bütün elektrik tesisatı, prizler ve anahtarlar yenilenmelidir. Telefon kablolarının apartman girişlerinden daire içerisine kadar yenilenmesi de ses ve internet bağlantısının niteliği için önem teşkil etmektedir.

Su Tesisatı 

Tadilat tasarısına göre banyo, mutfak ve kalorifer sistemlerinin tesisatları restorasyon edilebilir. Su tesisatı restorasyon uygulamasında hijyen kapsamında standartlara elverişli plastik boruların kullanılması gerekmektedir. Uygulama son bulmadan ilk olarak sızıntılara karşıt testler yapılması gerekir. 

Zemin Tadilat Uygulamaları 

Daire girişleri ve kolidor pislenebilir, su alabileceği için de suya karşı sağlam ve sert (mermer, granit vb.) zemin kaplamaları kullanılabilir. Mutfaklarda neme ve devamlı temizliğe dayanabilen granit vb. zemin kaplamaları kullanılabilir. Banyolar kaygan zeminler olmasından dolayı olası problemlerin engellenmesi için kaymaz mat granit zemin kaplaması kullanılması gerekir. Odalar ve salonda gerek hoş görünüm gerek ise basit temizlenebilen bunun yanı sıra sağlam olan masif parke, lamine parke vb. zemin kaplamaları kullanılabilir.

Tavan Uygulamaları 

Tavanlarda barisol, asma tavan, alçıpan,  katonpiyer ve benzeri dekorasyonu tamamlayıcı malzemeler kullanılabilir. Beyaz tavan boyasıyla da işlem son bulur.

İç Cephe Boya 

İç cephe boya işleminden önce etrafın ve yerlerin kirlenmemesi için koruma naylonu maskeleme bandıyla zemine yapıştırılır. Eski yüzeylerin kabarmış bölümleri raspa ( iri dişli bir törpü) ve spatula yardımıyla kazınarak temizlenmelidir. Çukur, düşük ve delikli yüzeyler alçı onarımı ile düzeltilmeli ve onarımı yapılan bölümler zımparalanmalıdır. Boya işlemi uygulanacak zeminin ıslak olmamasına dikkat edilmeli, şayet yüzey ıslak ise kurutma işlemi yapılmasından sonra iç cephe boya işlemine başlanması gerekmektedir.

Pencere Uygulamaları 

Eski ve aşınmış pencerelerin tamir olanağı varsa tamir edilmeli, şayet değiştirilmesi gerekiyor ise, ısı izolasyonu da sağlayacak biçimde ısı camlı pvc, ahşap ya da alüminyum doğramalar ile değiştirilmesi gerekir. 

Kapı Uygulamaları 

Eski kapılara boya ve vernik uygulamalarıyla yeni bir görüntü kazandırılabilir. Komple tadilat yapılması konusunda bütün oda kapıları dekorasyona mütenasip olarak restore edilmelidir. Daire giriş kapısının güvenlik açısından çelik kapı olması tavsiye edilmektedir. 

İş Yeri Tadilatı Ve Dekorasyonu

İş yerleri evlere kıyas ile oldukça fazla restore edilme ihtiyacı duymaktadırlar. Ayrıca birtakım iş yerleri her yıl tadilat geçirmek zorundadır. Düzeni restore etmek müşteri sayısını çoğaltmak veya eldeki müşterileri kaçırmamak için gereklidir. 

Mağaza Tadilatı ve Dekorasyonu

Mağaza büyüklüğü önemli bir husustur. Küçük bir mağaza ile büyük bir mağaza projesi birbirlerinden oldukça değişik olmaktadır. Proje için ayrılmış olan bütçe önem teşkil etmektedir. Soğutma, ısıtma, havalandırma sistemleri müşteri memnuniyeti ve mağaza içinde zaman geçirebilmesi için önemli olmaktadır.

Vitrin içindeki ürünlerin görüntüsünü güzel bir şekilde sunmalı, içerdeki indirim ya da yeni sezon ürünlerini müşterilerinizin alakasını üstüne çekebilecek biçimde düzenlenmesi gereklidir.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı

İnsanların yaşam kaliteleri ve hayat standartları, tercih etmiş oldukları mekânlar ile beraber kendilerini göstermektedir. Evlerinizi baştan sona tekrar yaratmak için beklemekte olan profesyonellerin, hakikaten buradaki tasarım çalışmaları son derece önemli olmaktadır.

Proje ve ustalık mevzusundaki yetenek ile beraber anahtar teslim ev tadilatı mevzusunda kullanılacak kaliteli malzemeler son derece önem teşkil etmektedir. Yapacak olduğunuz başarılı çalışmalar ile beraber görünüm olarak mutlaka oldukça iyi neticeler ortaya koymanız muhtemel olacaktır. Aynı zamanda evlerinizin manevi olması kadar maddi değerlerini de oldukça yüksek seviyeye çıkarabilirsiniz.

Tasarım Planlaması

Tadilat ve dekorasyon mevzusunda proje planlaması oldukça önemli bir husustur. Uzman kişilerin yapacak olduğu planlama müşterilerle paylaşılır. Evin ölçüsü ve durumu bilindiği için, planlamanın sistemli bir biçimde resimleri meydana çıkartılır. Müşteriler ile paylaşılan bu resimler, evin arzu edilen ortalama halini gösterir. Muhteşem ve uygun planlama ile beraber çalışan uzman kişilerin hepsi işlerine bağlıdır ve neticeler hakikaten siz değerli müşteriler için memnuniyet verici bir şekilde kendini gösterecektir.

 Komple Tadilat

Komple iç tadilat işleri, mağaza tadilatı, ev tadilatı, ofis tadilatı, anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mutfak ve banyo tasarımı, kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar, fayans seramik döşeme işleri ve aklınıza gelen bütün tadilat ve dekorasyon ile ilgili işçilikleri sizlere sunuyoruz. Tadilat uygulamalarını bir tarafta toplayarak maliyetten ve süreden kazanıyorsunuz.

Muhtemelen ayrı ustalar ya da ekipler ile uğraşmak istemiyor ve anahtar teslimi, komple tadilat hizmeti vermekte olan bir şirket aramaktasınız veya kısmi tadilat yaptırtmak için profesyonel bir kişiye gereksinim duyuyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Firmamız İstanbul ve çevre illerinde anahtar teslimi tadilat hizmeti sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize doğru, uygun ve pratik çözümler üretmekteyiz. Bütün isteklerinize ve sorularınıza yanıt verebilecek sektöründe son derece donanımlı bir firma olmak ile beraber yaptığı işlerde de tecrübeli ve profesyonel bir ekibe sahip olmaktayız. İşletmemiz İstanbul ve çevre illerinde a’ dan - z’ ye komple tadilat dekorasyon hizmetlerine devam etmekte. Siz değerli müşterilerimiz de firmamız ile çalışma imkanını yaşayabilirsiniz. Sizler de İstanbul ve çevre illerinde yaşamakta ve ev, işyeri, mağaza, ofis ve benzeri gibi yaşam alanlarınızı yaptırmak istiyor iseniz bizler ile irtibata geçerek hayalinizdeki yapılara kavuşabilirsiniz.

 

TEMİZ

KALİTELİ

GÜVENİLİR