Anahtar Teslim İnşaat ve Villa

Anahtar Teslim İnşaat ve Villa

Anahtar Teslim Ev Tadilatı Aşamaları

Keşif randevusu aldıktan hemen sonra müşteri ile beraber müşterinin arzuları not edilir. Bu arzuların teknik olarak uygulanabilir olup olmadığı değerlendirilir. Roleve ölçüsü alınır. Daha sonra sunum yapmak için müşteriye randevu verilir. Tasarım ve projelendirme yapılarak işçilik ve malzeme maliyet teklifi hazırlanır.

  • Yapılacak bütün bu çalışmaların iş planı sözleşme yapılır iken hazırlanır ve bir kopyası da müşteriye verilir.  
  • Ofis de sunum yapıldıktan sonra yapılacak uygulamalar ve teklif anlatılır. Müşterinin kabul etmesi durumunda sözleşme yapılır ve işe başlama tarihi belirlenmektedir. 
  • İcap edilen koruma tedbirleri alınarak işe başlanır. İlk olarak kullanılmayacak malzemeler sökülür, icap ediyor ise seramikler kırılır, su ve tesisat hatları hazırlanır ve su ve elektrik tesisatı yenilenir. 
  • Sıva ve şap uygulamaları yapılır. Seramik işçilikleri son bulur. Kartonpiyer, alçıpan, alçı sıva, saten alçı ve boya uygulamaları sırası ile uygulanır. 
  • Mutfak ve banyo dolabı monyajı, duş teknesi ve duş kabin montajı, vitrefiye ve armatür montajları yapılır. 
  • Kapı ve parke montajları da yapıldıktan sonra temizlik yapılarak anahtar teslim edilir.

Villa Tadilatı

Villa tadilatı ev tadilatlarına nazaran daha karışık bir tadilat işi olmaktadır. İnşa adımları alışılmış inşaat iş planı kapsamında sürse de metrajlar ve tadilat kalemleri oldukça çoktur.

Villa İç Tadilatı Yapım Aşamaları

Hayal ettiğiniz bir yaşam sahası oluşturmak ve bunu da uygun maliyetler ile son buldurmak istemesi kuşkusuz bütün müşterilerimizin potansiyel fikri olmaktadır. Uygun maliyetler ile tadilat dekorasyon çalışmalarından çıkmak için öncelik ile son derece iyi bir keşif yaptırmak gerekmektedir.

TEMİZ

KALİTELİ

GÜVENİLİR